Ortam Sohbet


Ortam Sohbet
82 / 100 SEO Puanı

Ortam Sohbet Maceraları ve Chat Tutkunları

Ortam Sohbet
Ortam Sohbet

Ortam Sohbet maceralarına kaldığımız yerden devam ediyoruz sevgili dostlarım. Bu meyanda taze ve çiçeği burnunda sitemiz Sohbetdamlasi.Net bize ev sahipliği yapıyor. Seviyeli bir sohbet ortamı; başta yöneticiler olmak üzere, odada bulunan diğer chat tutkunlarının hal, tavır ve yazışmaları ile hemen kendini belli eder. Nazik ve içten yazışmalar, samimi ve dostane yaklaşımlar bir kişinin karakterini ve özünü yansıtır. Fakat kişi samimiyetten uzak, kullandığı kelimelerde Ahlaki değerleri göz ardı ediyorsa, o kişiyle irtibatı kesin, yazdığı hiç bir şeye karşılık vermeyin. Çünkü yazılı chat yapılan mekanlarda böyle kişilere bulaşmamak, sessizlik ve sukuneti korumak çok önemlidir.

Ortam Sohbet Odalarında Seviye Birinci Kuralımızdır.

Sohbet odalarına girenlerin hepsi aynı kalıptan çıkmış insanlardan oluşmaz. Son derece saygısız ve kaba kişilerin de uğrak yerlerinden biri haline gelmiştir. Bu kişiler hiç utanmadan ve çekinmeden sizlere çeşitli kaba sözler sarfedebilir veya iftira atabilirler. Elbette bunlara kafayı takmamak lazım, kötü söz sahibine aittir ve onu bağlar. Sözüm ona kaliteli bir sohbet ortamı sunacağını iddia ederek açılan bir çok site olmasına rağmen, sohbet odalarına girdiğinizde çirkefleşmiş, Ahlak ve görgü kurallarından uzak, yoz yazışmalara şahit oluruz. Ne idüğü belirsiz bir takım kişiler, masum ve saf kalpli insanları kandırmak adına maalesef böyle bir oluşum içine girmişlerdir. Bu kişilerin başında yurt dışında yaşayan ve kıtalar arkasından ahkam kesen bir zat-ı muhterem vardır. Bizim bunlarla mücadelemiz son nefesimize kadar devam edecektir.

Yaptığımız Çalışmalar Nihayet Meyvesini Vermeye Başladı

Bu tayfa yazdığımız makalelerden, yaptığımız SEO çalışmalarından o derece korkmuşlardır ki; çok fahiş fiyatlara başka bir domain alarak bünyelerine katmışlardır. Yani sizin anlayacağınız tabir ile balık artık zokayı yutmuştur. Yaptığımız çalışmalar yavaş yavaş semeresini vermektedir. Ortam Sohbet kelimesinde google sayfalarında müthiş bir manipülasyon ortamı oluşturduk ve irili ufaklı bir çok sitenin bu kelimeye yönlenmesine zemin hazırladık. Ayrıca bir çok sosyal platformdan farklı linkler çıkarak önlerine set oluşturduk. Diğer chat siteleri de bizim oluşturduğumuz bu algı sayesinde bilmeden bizlere destek vermektedirler. Çalışmalarımız son süratle devam etmektedir. Sakın yanlış anlamayın, amacımız siz sohbet tutkunları için seviyeli bir ortam tesis etmektir.

Sohbet Damlası Çiçeği Burnunda Tertemiz Chat İlkesiyle Sizlerin Kullanımına Açılmıştır.

Sohbetdamlasi.Net kıvamında, tertemiz, özüne sadık sohbet sitelerinin ayakta kalmasını sağlamak asli görevlerimiz arasındadır. Sohbetdamlasi.Net sitemiz henüz yayın hayatına yeni başlamış, nazlı bir gelin gibi google sayfalarında arz-ı endam etmektedir. Gerek yöneticileri, gerekse chat dilinde user olarak tabir edilen kullanıcılarıyla tüm Türkiye’de rağbet edilen itibarlı bir site haline gelmiştir. Buradan bu siteyi yayın hayatına hazırlayan ve emek veren tüm dost ve arkadaşlara teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum. Sohbetiniz damla damla büyüyerek çağlayanlara dönüşsün, yüce ALLAH yar ve yardımcınız olsun.

Farklı Konu Başlıklarımıza da Göz Atmak İstermisiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir