Kızlarla Sohbet


Kızlarla Sohbet
81 / 100 SEO Puanı

Kızlarla Sohbet ve Neler Konuşulur

Kızlarla sohbet ederken ne konuşulur, kızlarla ne konuşulmaz ki, son izlediğiniz futbol maçını dakikası dakikasına konuşabilirsiniz, arkadaşlarınızla toplanmıştınız, bilardo atmıştınız ondan bahsedebilirsiniz. Ne kadar basitmiş değil mi ? Galiba bu yüzden etrafında hiç kız yok. Olmaz kardeşim böyle konuşmakla hiç bir yere varamazsınız, bakakalırsınız. İkinci görüşmeniz asla gerçekleşmez.

Kızlarla sohbet etmek, iletişime geçmek istiyorsanız aynı dili konuşmanız lazım. Önce onları analiz edin, öyle bodoslama konuya girmeyin. Genelleme yaptık kızlar futboldan hoşlanmaz dedik. Kız anlatsın siz dinleyin. Sakın konuşmuş olmak için konuşmayın, yani bilmediğiniz konular hakkında atıp tutmayın. İlgilenmediğiniz konulara da ilgiliymiş gibi davranmayın. Kadınlar zeki canlılardır, rol yaptığınızı anlarlar. Kız film izlemeyi seviyor, siz de seviyorsunuz.

Kızlarla Sohbet Ederken Ortak Nokta Bulabilmek

İşte alın size bir ortak konu. Film sarmadı mı biraz alış verişten bahsedin, alışveriş yapın, kendinize gömlek bakın. Kızlarla oturun bir yemek yiyin. Annenizin önünüze koyduğunuz yemekleri yemeye bayılıyorsunuz. Nerede hangi yemek güzel pişiriliyor, biraz restorant avına çıkın derim. Emin olun farklı yerlere gitmek kızların ilgisini çekecektir. Kızla biraz ilgilenin, ilgilenmeye başladıktan sonra onu biraz tanıyacaksınız, ilgi alanlarını kavrayacaksınız.

Ona göre sorular soracak ona göre sohbet edeceksiniz. Biraz ilgi gösterdinizmi zaten kız da sizle ilgilenmeye başlar. Baktınız ilgi gösteriyorsunuz, ilgi alanlarına göre sorular soruyorsunuz, ama kız sizle ilgilenmiyor. İlişki kurmak kolay değil, çaba göstermeniz lazım. Hazır paket halinde satılmıyor maalesef. Ne yapalım hayat hep bir mücadele. O yüzden gerçekten anlaşabildiğiniz, kalbinizin aklınızın uyuştuğu kişilerle ilişki kurmanızı tavsiye ederim.

Mahmuta bir bakıyorsun, kadın kankaları var, kadınlarla on numara muhabbeti var. adam akıp gidiyor. Peki sen öylemisin kankaların mehmet, ahmet, süleyman. Kadınlarla muhabbetinize hiç girmiyorum, çünkü tıkanıyorsunuz biliyorum. Konu tıkanıyor aç ki açabilesin. En iyisi kadınlarla konuşabileceğiniz konuları bulalım, böylelikle muhabbetiniz ilerlesin. Kadınların biz den en çok istediği şey ilgi. İlgi onların en çok istediği ve olmazsa olmaz en hassas noktası.

Yani biz o kadar sevmiyoruz arkadaşlar. Mesaj yollamasa da iki pes atsak daha iyi değil mi bizim için ? Sevgiliniz ya da hoşlandığınız kız kimse artık, eğer öğrenciyse onun okuluyla ilgili sorular sorabilirsiniz. Hocaları ve sınavları ile alakalı sorular sorulabilir. Sonuçta öğrenci olduğu için zamanı okulda geçecektir. Burda önemli olan onunla ilgili olduğunuzu gösterebilmek. Göz teması da çok önemli, onu dinlediğinizi ona hissettirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir