Kadınlarla Sohbet


Kadınlarla Sohbet
81 / 100 SEO Puanı

Kadınlarla Sohbet ve Chat Şekilleri

Kadınlarla sohbet etmek, dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Araştırmalar kadınların mükemmel iletişimci olduğunu gösteriyor. Aslında, beyin merkezlerinde diller ve merkezler için erkeklerden daha fazla nöronları var. Kadın beyni eşsizdir ve izleyicilerle derinlemesine bağlantı kurma yeteneği, hazır ses ve yüz ifadeleri ve mükemmel sözel çeviklik. Kadınlar güçlüdür ve konuşulan sözcük aracılığıyla güçlü yollarla başkalarıyla bağlantı kurabilirler. Topluluk önünde konuşma için bu ipuçlarıyla gücünüzü kullanmayı öğrenin.

Güçlü ve Zeki Kadınlarla Sohbet Etmek

Güçlü ve zeki kadınlarla sohbet etmeye çalışmak, bir erkek için felaket anlamına gelebilir. Erkek kadının zekası, gücü ve bilgisi karşısında diz çökebilir. Çünkü güçlü bir kadın toplum içinde kendinden emindir, söylediklerinin gücünü bilir, güvensiz kelime ve ifadelerden çekinir. Kadınlar sohbet ederken genellikle “sadece” kelimesini kullanırlar, bu da şüphe bırakır ve ifadenin arkasındaki güvenden uzaklaşır. “Aslında kaçınılması gereken başka bir kelime, çünkü sizin pozisyonunuzda olduğunuza şaşırmışsınız ya da izleyicilere fikirlerinizi paylaşma izni vermişsiniz gibi görünüyor. İletişim kurarken, konuşmanızda mesajınızdan uzaklaşabilecek değişiklikleri izlediğinizden emin olun.

Kadınlarla Konuşurken Sohbet Ederken Ses Tonunuza Dikkat Edin

Bir kadınla sohbet ederken ses tonunuz ve konuşma şekliniz çok önemlidir. Ne fıs fıs İsmail gibi fısıldayarak, ne de bir beygir gibi anırarak konuşmayın. Mutedil bir ses tonu kullanın ki kadınla rahat iletişim kurabilin. Heyecan yaparsan sesin titremeye başlar, bazen sesin kısılır horoz gibi ses çıkarır ve gülünç duruma düşebilirsin. Konuşmadan önce sesinizi mutlaka kontrol edin.

Kadınlarla Sohbet Ederken Duraklamalara Dikkat Edin

Bir kadınla sohbet ederken heyecanlanırsan, farkında olmadan hızlı konuşmaya başlarsın, fakat kadın seni anlamakta zorluk çekecektir, iyice kendini kontrol etmelisin. Konuşma boyunca duraklama ve noktalama yerlerine zaman ayırın. Yükten kurtulmuş beygir gibi dört nala gitmeyin. Duraklamalar yaparsan, kadın senin kendinden emin bir erkek olduğun kanaatine varır. Bu arada duraklamalar sırasında daha rahat nefes alarak kendini kontrol edebilirsin.

Kadınlarla Konuşurken Sohbet Ederken Rahat Olun

Bir kadınla sohbet ederken rahat ol, kendini fazla kasmana gerek yok, eğilip bükülme, terleme, kekeleme. Olduğun gibi görünmeye çalış ve son derece doğal ol. Yani bir kadınla konuşurken başkası gibi davranıp çuvallama. Konuşurken şekilden şekile girersen kadın size kendin gibi davranmıyorsun diyebilir.

Kadınları Dinleyin

Kadınlar harika bir hikaye anlatıcısıdır, ancak bir iş veya resmi bir ortamda konuşma yaparken bu yeteneği unutmak kolaydır. Konuşma yaparken bu doğal hikaye anlatma yeteneğini kullanın. Hikayeler, kitlenizi bahsettiğiniz şeye çekebilir. Hikayeler dinleyicilerinize harika sonuçlar veren duygusal bir şekilde çekebilir.

Bir Kadınla Konuşmadan Önce Kendinize Çeki Düzen Verin

Bir kadınla sohbet etmeye gitmeden önce, boy aynasında kendinizi bir kontrol edin. Kırış kırış olmuş bir gömlekle, yırtık bir kot pantolonla, eski ve tozlu bir ayakkabı ile kadının karşısına çıktığın zaman artık konuşmana hiç gerek yok. Çünkü kadınlar dikkatlidir, ayağınızdan tepenize kadar sizi süzerler.

2 Yorumlar

 1. Hasan

  19 Nisan 2020 at 13:37

  Mereba aranızda yeniyim

  Cevapla
  • KaRa

   19 Nisan 2020 at 17:57

   Merhaba Hasan Hoş geldin safalar getirdin. Umarım sohbet sitemizde keyifli dakikalar geçirirsin.

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir