Kadınları Anlamak


Kadınları Anlamak
88 / 100 SEO Puanı

Kadınları Anlamak Gerçekten Zor mu ?

Kadınları anlamak istiyorsan, makalemizi baştan aşağıya okuman lazım sevgili dostum. Kadınlar olmadan yaşayamayız. Onlar besleyiciler, bakıcılar, insan ırkının hayatta kalmaya devam etmesinin nedeni ve tüm erkekler gibi onların da insan olduklarını anlıyoruz. Kadınları anlamak konusunda çoğu erkek tam bir kayıpta. Şahsen, onları asla herkesin yarattığı gizem olarak bulamadım.

Bu, karmaşık yaratıklar olmadığı anlamına gelmez, ancak rasyonel varlıklardır. Çoğu erkek irrasyonaliteyi duygusal yoğunlukla karıştırır. Daha sık olmamakla birlikte, bir adam böyle mazeretler bulur, çünkü ya aşırı derecede rasyonelleşir ya da kadınların anlaşılamayan gizemli oldukları hakkındaki popüler açıklamaya düşer. Gerçek çok daha basit; erkekler gibi, kadınlar da onlar için en iyisini ister. Çoğu erkekten farklı olarak, kadınlar kendilerini tamamen hayat partnerlerine ve ailelerine verme yeteneğine sahiptir.

Bir şey varsa, kadınlar erkeklerden daha kolay anlaşılmalıdır. Erkekler yalnızlığı tercih ederken kadınlar insan ırkının geri kalanıyla bağlantı kurmanın önemini anlıyor. Muhtemelen kendimi nasıl bir erkek olduğumu görünce özür dilemeliyim ve bu nedenle kadınları yanlış yorumlayacağım. Bu durumda, üzgünüm. Umarım bu makale bazılarınızın kadınların neden böyle davrandıklarını daha iyi anlamasına ve kadınların deli olmadığını, sadece yanlış anlaşıldığını kanıtlamasına yardımcı olacağını umuyorum.

Kadınlar saygı görmek istiyor.

Kimseyi – kadınlar ya da erkekler – anlamak için ne istediklerini anlamalısınız. Bununla birlikte, erkeklerin de görebileceği, kadınların istediği ilk şeye saygı duyulmalıdır. Kadın olarak değil, birey olarak – insan olarak saygı görmek istiyorlar. Görünen çelişki sık sık burada ortaya çıkar.

Zaten onlardan biri. Kadınlar, alanlarında ve / veya toplumunda önemli katkıları olan önemli bireyler olarak görülmek istemektedir. Kadın avukatlar, kadın doktorlar, kadın CEO’lar gibi çok iyi kadın çalışanlar olarak seçilmek istemiyorlar, yaptıkları işte çok iyi oldukları için seçilmek istiyorlar. Cinsiyetlerinin denkleme etki etmesini istemiyorlar. Ancak aynı zamanda kadın olarak saygı görmek istiyorlar. Mutlaka çocuklardan biri olmak istemiyorlar; sadece erkeklerden daha iyi olarak kabul edilmek istiyorlar.

Kadınlar kadın olmaktan gurur duyar ve kadın oldukları için seçilmek istemezken, başkalarının onları kadın olarak görmelerini ister. İş yaşamını ve sosyal yaşamı (işyerinin içindeki veya dışındaki sosyal yaşam) ayırdığınızda bu daha kolay anlaşılır. Kariyerleri ve başarıları söz konusu olduğunda, kadınlar cinsiyetlerinin vurgulanmasını istemiyorlar. Bununla birlikte, sosyal etkileşim söz konusu olduğunda, kadınlar (çoğu sanırım) hala kadın olarak muamele görmek istiyor.

Bazıları bazı şakaları veya etkileşimleri uygunsuz bulabilir. Diğerleri daha rahat olabilir – bu gerçekten bireye bağlıdır. Kesin olan bir şey, kadınların kadın olarak saygı duyulmasını ve kadın olarak muamele görmesini istemeleri, ancak kadın olmanın bir tür engel olduğunu onlara dayandırmamalarıdır.

Kadınlar kendilerini açıklamak zorunda kalmadan anlaşılmak istiyorlar.

Bu, eğer kadın zaten erkeği kaybetmediyse, en kesin olarak onu şimdi başını kaşıyor. Kadınlar derin bir seviyede bir erkekle bağlantı kurmaya çalışıyorlar – o kadar derin oturmuş bir seviyede: sözlere duyulan ihtiyaç zorunluluktan çıkıyor. Eminim her erkek bir kadının bir noktada şöyle dediğini duymuştur: “Bunu size açıklamak istemiyorum. Bilmen gerekir.”

Bu, ilişkideki adamın bir zihin okuyucusu olmadığından ve bu başlığında hangi deliliğe sahip olabileceğini muhtemelen bilemeyeceği nokta. Gerçek şu ki, kadınlar sadece zihin okuyucularını arıyorlar. Elbette tam anlamıyla değil, ama ne istediklerini, neyi istemediklerini, neyi uygun veya uygunsuz bulacaklarını, nasıl tedavi edilmek istediklerini, nasıl hissettiklerini bilecek kadar anlayan bir adam istiyorlar. ve neden bu şekilde hissettiklerini.

Kadınlar onları alan bir adam ister. Her zaman anlamlı bir şeyin ele alması gereken iç işlerinin tam bir açıklamasına ihtiyaç duymayan bir adam. Size nasıl ve neden nasıl hissettiğini ve ruh halinin neden değiştiğini açıklamak istemiyor. Bir özete ihtiyaç duymadan onu yeterince tanımanızı, ona yeterince iyi bağlanmanızı bekliyor. Bunun güzelliği, çoğu durumda erkek düzenli olarak kadını düzenli olarak dinlediği ve ona yakın olduğu sürece, zihninde olup bitenler ayırt edilebilir olacaktır.

Bir ilişkideki herhangi bir erkeğin bilmesi gereken, nasıl düşündüğüne dair temel bir bilginin yanı sıra eylemleri, mutsuzluğunun en olası nedenini tahmin etmek için yeterlidir. Ayrıca, kadın mutsuzsa, erkeğin sorunu tespit etmek ve çözmek için elinden gelen her şeyi yapması gerekir. Çoğu zaman bu tür bir çaba onun gününü aydınlatmak için yeterlidir.

Kadınlar bakılmak ister.

Kadınlar kendilerine bakabilirler … ama bu, onları arayan tek kişi olmak istedikleri anlamına gelmez. Bir ilişkide olmanın tüm amacı – normalde inanılmaz seks yapmak dışında – suçta bir ortağa sahip olmak, hedeflerinize ulaşmanıza ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olmak isteyen biri, sırtınıza sahip biri.

Kadınları anlamak istiyorsan, sürekli onlara yakın olman, orada olduğunu hissettirmen gerekir. Daireyi boyamak, stresli bir durumdan kurtulmak, soğuk algınlığına yardımcı olmak için adamlarının orada olacağını bilmeleri gerekir. Kadınlar, isteseler de istemeseler de, onlar için orada olacak birini ister. Kadınları anlamak istiyorsanız, bunlara dikkat etmelisiniz. 

Aslında sormak istemiyorlar; gönüllü, mutlu ve özenli bir şekilde ihtiyaçlarının karşılandığından ve mutlu kaldıklarından emin olmanızı istiyorlar. Kadınlar erkeğin daima kadının fikrini düşünmesini ister; akşam yemeği yemek için bir yer seçiyor, bir film izlemeye karar veriyor ya da bir tatil hediyesi seçiyor olsun, kadın erkeğinin neyi sevdiğini anlamasını ve – daha da önemlisi – sevdiği şeyle ilgilenmesini istiyor.

Kadınları Anlamak mı İstiyorsun? O Halde Sevgini Göster.

Açıkçası. Kim istemiyor? Sevginin tam olarak ne olduğunu açıklamak, sonuncusu için imkansız… kanıtlanmıştır, o zamandan beri. Önemli olan sevgi değil; önemli olan, erkeğin kadını nasıl sevdiğini hissettirmesidir. Bunu hatırlamak önemlidir çünkü erkek olarak sevmeyi düşündüğünüz şeyin, kadının sevdiğine inandığı şeyle ilintili olması gerekmez.

Onu tam olarak sevdiği hissettiren şey kişiden kişiye değişecektir. Bu da beni bir sonraki noktama getiriyor. Kadınları anlamak için, onların duygu ve düşüncelerine önem vermen gerektiğinin bilinmesini istiyor. Sevgi başlangıçta uyarı yapmadan ve fazla çaba sarf etmeden gelir. Daha zor olduğunu kanıtlayan, ömrünü uzatmaktır. Sevgiyi canlı tutabilmek için birbirinizin sevgi hissini canlı tutmalısınız. Ne istediğini düşünebilirsin, ama inanıyorum ki, bu aşk romantizm kavramına odaklanmıştır.

Yine, romantizmi korumak, kadınları anlamak, herhangi bir ilişkinin bir sonraki ilişkiden farklı olduğu gibi, çiftler arasında farklılık gösterecektir. Bir çift için mum ışığında bir akşam yemeği olabilir, diğeri için bir üst geçit üzerinde otururken ve araba sürerken arabalara tükürürken sosisli sandviç yiyip 40’lı içecekler içiyor olabilir. Kadınları anlamak için biraz romantizm şart, romantizmi canlı tutmak için erkeklerine ve sevdiklerini hissetmek için erkeklerine ihtiyaç duyarlar.

Kadınları Anlamak İstiyorsan Onlarla Bağlantı Kur

Bu dünyaya yalnız geliyoruz ve onu yalnız bırakıyoruz. Bu bir ihtimal dahilinde iken; hepimizin takılmaya çalıştığı tek şey arkadaşlıktır. Bu hayatta tamamen yalnız olmadığımıza ve anlamlı bir şeyin parçası olabileceğimize inanmak istiyoruz. Bir erkek ve kadın arasındaki bağ yoğunluğu arttığında, sanki ikisi birbirlerinin parçalarını değiştirmeye başlar.

Adamın bir parçası kadına erir ve kadının bir parçası adamla kaynaşır. Fiziksel dünyanın altında yatan manevi bir düzleme inanıp inanmamanız önemsizdir. “Ruhlarımız” ya da ruhlarımız ya da her ne olursa olsun, iki insanın birbirine dönüşmesi için denklemi hesaba katmanız gerekmez. Düşüncelerimiz, fikirlerimiz, beğenilerimiz ve sevmediklerimiz – bir anlamda – başka biriyle birleşmemize izin verir.

Eğer bizler insan olarak eylemlerimizin ve düşüncelerimizin bir toplamıysa, o zaman biriyle duygusal ve fiziksel düzeyde bir bağ kurmamızın diğerinin bir parçası olmamıza neden olduğuna inanmak bir streç değildir. Kadınların istediği bu. Adamlarının onları öyle büyük ölçüde ve o kadar karmaşık bir seviyede anlamasını istiyorlar ki, adamları kendilerinin bir parçası haline gelmiş gibi hissediyorlar ve aynı şekilde adamlarının bir parçası haline geliyorlar. Düştüğünüzde, kadınların gerçekten istedikleri şey erkeklerin istediği şeydir: bağlanmak, büyümek ve hayata kendisinin dışında bir anlam vermek. Kadınları anlamak konulu sohbet konumuzun sonuna geldik sevgili kardeşlerim. Umarım bu uyarıları dikkate alır, eşlerinizle bir ömür boyu ağız tadıyla yaşarsınız. Vesselam…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir