Çet Arkadaşlık Sitesi


Çet Arkadaşlık Sitesi
81 / 100 SEO Puanı

Çet Arkadaşlık Sitesi

Çet Arkadaşlık Sitesi sayesinde artık, arkadaş bulmanız daha kolay hale geldi diyebiliriz. Sohbetdamlasi.Net olarak herkesin bir arkadaşı olsun, kimse yalnız kalmasın sloganıyla çıktığımız bu yolda Çet Arkadaşlık Sitesini aktif etmenin haklı heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Herkes kendisine uygun bir partner veya arkadaş, hatta sevgili bulmak için adeta sohbet odaları arasında mekik dokumaktadır. Bunu fark eden Sohbetdamlasi.Net yöneticilerimiz sizlerin siteler arası gezip yorulmanıza ziyadesiyle üzüldü.

Sohbet Sitelerinde Arkadaş Bulmak

Siz de takdir edersiniz ki her sitede sohbet edilmiyor, çünkü google sayfalarında irili ufaklı yüzlerce chat sitesi var. Bir çoğu merdiven altı tabir edilen seviye ve kaliteden yoksun, alt yapı çalışmasını tamamlayamamış siteler. Arkadaş bulmak, arkadaş edinebilmek önemli bir olay.

Arkadaş Kimdir?

Arkadaş kelimesi nedir? nereden çıkmıştır? Arkadaş; Eski zamanlarda savaşırken arkalarını sağlama almak için sırtlarını bir kayaya dayarlarmış, arka taş zamanla olmuş Arkadaş. O zaman Arkadaş nedir sorusuna cevap olarak şunu söyleyebiliriz. Arkadaş seni her koşulda seven, seni yargılamayan, sana sadık olan kişiye verilen isimdir. Arkadaş; bir ekmeği ikiye bölüp yarısını sana verendir. Arkadaş ortak şeyleri paylaştığın kişidir, kuyuya düştüğünde seni kuyudan çekip çıkarandır.

Arkadaş, iyi gününde yanında olan değil, kötü gününde, yere düştüğün anda yanında olan ve elinden tutan kişi demektir. Her arkadaşım dediğine sakın güvenme sakın, yoksa dım dızlak ortada kalabilirsin. Gerçek arkadaşlıklar, gerçek dünyada meydana gelir.

Sanal sohbet chat sitelerindeki arkadaşlıklara fazla güvenme. Bir derdin, sıkıntın olduğunu söylediğinde sizi anında terkedip gidebilirler. Bu kişilere arkadaş denmez. Bu yüzden gerek gerçek hayatta, gerekse chat odalarında arkadaşınızı seçerken son derece dikkatli olmalısınız. Arkadaş dediğiniz kişi sizi akrep gibi sokmasın, dikkatli olun. Bazı insanlar vardır bunlar sinsi ve iki yüzlüdür. Size son derece samimi ve sıcak davranırlar, güveninizi kazanırlar, sırlarınıza vakıf olurlar. Fakat en zayıf anınızda sizin samimiyet havası içinde söylediklerinizi size karşı koz olarak kullanırlar. Bu yüzden sinsi ve iki yüzlü insanlardan, Corona hastalığından kaçar gibi kaçın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir