Bedava Chat Odaları


Bedava Chat Odaları
81 / 100 SEO Puanı

Bedava Chat Sohbet Odaları

 Bedava Chat sohbet sitesinde sizlerle birlikteyiz. Amacımız bu işi para karşılığı yapan sitelerin aksine hiç bir kullanıcıdan ücret talep etmeden bu işi bedava hali ile sizlere sunmaktır. Malum ülkemizin ve vatandaşlarımızın durumu şu korona hastalığı nedeni ile malumunuz. Zaten ekonomik açıdan sıkıntılı olan vatandaşlar, bu salgın hastalıkla birlikte evlerine kapandılar. Her şeyde para para diye insanların üzerine gitmemek lazım diye düşünüyoruz. Bu yüzden bedava chat sohbet odalarını faaliyete geçirdik. 

Bedava Chat Kelimesi Ne Zaman Kullanılmış tı?

Bedava sohbet odaları kelimesi ilk olarak sohbetdamlasi.net tarafından yıllar önce kullanılmıştır. O dönemlerde bu işi para karşılığı yapan sitelerin aksine; bizim sitemiz “Hayır Efendim Ben Bu Sohbet İşinden Kimseden Para Almam” diyerek dimdik durmuştur. Hiç bir üyelik veya kayıt bilgisi gerekmiyor, tüm sohbet odalarımız tamamen ücretsizdir. Seviyeli sohbetlerin, mobil chat odalarının en babası, sohbetdamlasi.net sitemizdir. Tek gayemiz var siz değerli hemşehrilerimizin şu buhranlı günlerde hoş vakit geçirmesi, muhannete muhtaç olmamasıdır.

Sohbet odalarımızda sizler gibi binlerce kullanıcı bulunmaktadır. Hepsinin gayesi farklı farklıdır. Neden? Çünkü her insanın fıtratı farklıdır. Kimisi arkadaş, eş, sevgili bulmak için gelirken, kimisi geyik sohbetleri yapmaya gelir. Kimisi de bir “Asker Karısı” edasında dertlerini ve sıkıntılarını anlatır, ağlar durur. Her kesimden insana kapılarımızı sonuna kadar açtık ve onlara ev sahipliği yapıyoruz. Kimseyi dışlamak veya ötelemek gibi bir davranış içinde bulunmuyoruz.

Bedava Chat Odaları Suistimal Edilemez

Ancak bu bedava hizmet karşılığında da kurallara uymanızı istiyoruz. Muhabbet ederken ağzı gözü bir yere kayan, hakım derken kakım diyen tiplere hiç tölerans göstermiyoruz. Herkes edebiyle sohbet edecek, kendisine yakışanı yapacak. Bu mekan hepimizin mekanı, bizler sahip çıkacağız ve temiz kalmasına özen göstereceğiz. Sohbetler ücretsiz diye de afedersiniz kimsenin mekanın ortasına pislik yapmasına müsaade etmeyiz.

Bedava chat odalarımıza farklı sosyo-ekonomik gruplardan insanlar rağbet etmektedir. Bazen Avrupa ve İstanbul sosyetesinden insanlara da rastlıyoruz. İnsanlar ne kadar paralı olursa olsun, ne kadar zengin olursa olsun bedava sözünü duyunca balıklama zıplıyorlar. Yani bu konu pek para ile alakalı bir konu değil, bir hastalık, saplantı veya merak diye adlandırabiliriz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir